Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Agnieszka Świderska – Technik usług kosmetycznych, menager
Agnieszka Świderska

Technik usług kosmetycznych, menager

Od wielu lat związana jestem z kosmetologią. Stała się ona nie tylko pasją, ale również w kolejnych latach pracą. W swoim codziennym życiu kładę ogromny nacisk na rozwój i edukację, gdyż to Państwo decydujecie w czyje ręce oddajecie swoją skórę. Nie tylko upiekszam, ale również uczę jak pielęgnować zarówno skórę twarzy jak i ciało. Prowadzę konsultację, dobieram odpowiedni program pielęgnacyjny. Jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia, zawsze uśmiechnietą. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, żwyciowa optymistka. Słucham potrzeb moich klientek, dlatego też odnosze sukcesy jakimi są zadowolenie i liczne pochwały klientów. Zdobyłam wiedzę nie tylko z zakresu kosmetologii, ale również z zawodów stricte medycznych. Poznałam anatomię człowieka, fizjologię i zarys dermatologii, a szczególnie męczących chorób cywilizacyjnych skóry. Moja pewność siebie i umiejętności jakie zdobywałam przez lata pracy w zawodzie, doprowadziły mnie w miejsce w którym jestem.... Instytut Zdrowia i Urody Yasumi.

Małgorzata Piskor – Kosmetolog
Małgorzata Piskor

Kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy oraz zabiegów kosmetologii estetycznej - terapii laserowej, mezoterapii igłowej, kwasów. Cechują ją kompleksowość i indywidualne podejście do klienta; dobór odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków w zależności od potrzeb. W swojej pracy najbardziej ceni widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać nowe cele, zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Poza kosmetologią pomaga zwierzętom; interesuje się biologią, muzyką, tańcem z ogniem oraz podróżami.

Patrycja Hurkała – Technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci
Patrycja Hurkała

Technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci

Stylistka paznokci; absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie na kierunku technik usług kosmetycznych. Miła, uprzejma oraz pozytywna osoba, która uwielbia kontakt z ludźmi. Wykonuje manicure i pedicure. Spod jej ręki wychodzą olśniewające stylizacje. Uwielbia również wykonywać masaże relaksacyjne oraz indywidualnie dobierać zabiegi odpowiednie do potrzeb klientów.

Karolina Kondrat – Technik usług kosmetycznych, kosmetolog, stylistka paznokci
Karolina Kondrat

Technik usług kosmetycznych, kosmetolog, stylistka paznokci

Technik usług kosmetycznych, stylista paznokci. Swoją wiedzę pogłębia studiując kosmetologię na Uniwersytecie Wincentego Pola w Lublinie. Zawsze uśmiechnięta - zadba o dobre samopoczucie dzieląc się pozytywną energią i tworząc klimat relaksu. Uwielbia wykonywać masaże, a w szczególności masaż gorącą czekoladą. Lubi też przynosić ulgę swoim klientom wykonując zabiegi podologiczne. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej oraz sztuki tatuażu. Uwielbia zwierzęta, zaś szczególną miłością darzy swojego buldożka francuskiego, który jest jej pupilem.

Chcesz zostać Partnerem YASUMI Lublin?. Napisz do nas: lublin@yasumi.pl

Współpraca - strona w budowie