Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Patrycja Hurkała – Technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci
Patrycja Hurkała

Technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci

Stylistka paznokci; absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie na kierunku technik usług kosmetycznych. Miła, uprzejma oraz pozytywna osoba, która uwielbia kontakt z ludźmi. Wykonuje manicure i pedicure. Spod jej ręki wychodzą olśniewające stylizacje. Uwielbia również wykonywać masaże relaksacyjne oraz indywidualnie dobierać zabiegi odpowiednie do potrzeb klientów.

Wiktoria Różyk – Kosmetolog
Wiktoria Różyk

Kosmetolog

Jestem kosmetologiem, ukończyłam kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Ambitnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Interesuję się również nowościami z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie działaniem komórek macierzystych. Z pełnym zaangażowaniem wykonuję swoją pracę, którą opieram o swoje doświadczenie zawodowe. Zajmuję się zabiegami upiększającymi na twarz, a także relaksacyjnymi na ciało.

Monika Gontarz – Technik usług kosmetycznych,stylistka paznokci
Monika Gontarz

Technik usług kosmetycznych,stylistka paznokci

Moja przygoda z kosmetologią rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy podjęłam decyzję o tym, aby rozpocząć kształcenie na kierunku Technik Usług Kosmetycznych w Medycznym Studium Zawodowym w Lublinie. Na chwilę obecną posiadam gruntowne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy, dłoni i stóp. Jestem osobą dokładną, świadomie podpisując się swoim nazwiskiem pod wykonywanym zabiegiem. Swoje obowiązki zawodowe realizuje z prawdziwą pasją, traktując pracę nie tylko, jako źródło zarobku, ale przede wszystkim moje hobby.

Agnieszka Świderska – kosmetyczka
Agnieszka Świderska

kosmetyczka

Od wielu lat związana jestem z kosmetologią.Stała się ona nie tylko pasją,ale również pracą.W swoim codziennym życiu kładę ogromny nacisk na edukację i rozwój gdyż to Państwo decydujecie komu oddajcie w swoje ręce ciało.Nie tylko upiększam,ale również uczę jak pielęgnować zarówno skórę twarzy jak i ciała.Prowadzę konsultację, dobieram odpowiedni program pielęgnacyjny.Jestem.osobą otwartą,pozytywnie nastawioną do życia, uśmiechniętą.Slucham potrzeb moich klientów dlatego też,odnoszę sukcesy jakimi są zadowolenie i liczne pochwały.Zdobyłam wiedzę nie tylko z zakresu kosmetologii.ale również z zawodów stricte medycznych.Poznałam anatomię człowieka,fizjologię,zarys dermatologii,a szczególnie męczących nas chorob cywilizacyjnych .Moja pewność siebie i umiejętności jakie zdobywałam przez lata pracy w zawodzie doprowadziły mnie do miejsca w ,którym jestem.

Chcesz zostać Partnerem YASUMI Lublin?. Napisz do nas: lublin@yasumi.pl

Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem